Uproszczona księgowość bez tajemnic

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Nawet prosta księgowość rodzi wątpliwości. My służymy po to, by je rozwiewać. Poniżej znajdziesz odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszego programu do wystawiania faktur i internetowej księgowości. Poczuj swobodę jaką daje TaxWeb. Składaj e-deklaracje, wysyłaj faktury. Biuro rachunkowe nie będzie już potrzebne.

Uwaga! Ogólne warunki korzystania z serwisu znajdziesz w naszym regulaminie. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Jak mogę przetestować serwis?
Wystarczy założyć w TaxWeb. Na 30 dni uzyskasz całkowicie darmowy dostęp do wszystkich funkcji w serwisie. Rejestracja zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty.
Jeśli nie zdecyduję się na korzystanie z serwisu co zrobić, aby uniknąć opłat?
Nic, wystarczy przestać korzystać z serwisu. Testowanie serwisu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Podczas rejestracji nie wymagamy danych o kartach kredytowych.
Aby skorzystać z darmowego okresu próbnego muszę zgodzić się otrzymywanie reklam?
Nie. Co więcej, dane nam powierzone podlegają szczególnej ochronie. Są wykorzystywane tylko do poprawnego działania serwisu i nigdy nie wysyłamy do użytkowników niechcianych wiadomości.
Jestem zainteresowany tylko programem do fakturowania? Czy będę mógł później rozszerzyć pakiet o księgowość?
Tak. W każdym momencie. Wystarczy zakupić pakiet SAMOZATRUDIONY lub PRACODAWCA. Dostęp do wszystkich danych w serwisie będzie zachowany.
Czy korzystanie z serwisu jest bezpieczne?
Każda transmisja danych jest szyfrowana protokołem SSL. Nasze serwery są przechowywane w najnowocześniejszym Data Centar firmy ATMAN. Codziennie odbywa się backup danych. Dane użytkowników są dostępne tylko dla nich.
Jak dokonywane są opłaty za dostęp do serwisu za kolejne miesiące?
Płatności dokonywane są za pomocą platformy płatności elektronicznych PAYU. My pokrywamy prowizję. Dostęp do serwisu następuje natychmiast po dokonaniu płatności.
Scroll Up